ЗВАРЮВАЛЬНИЙ НАПІВАВТОМАТ «Phantom 350» (FORSAGE-УКРАЇНА)

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ НАПІВАВТОМАТ «Phantom 350» (FORSAGE-УКРАЇНА)

44000 грн
Виробники Forsage
Модель: 158
Наявність: Є в наявності

Опис товару

Увага!  Ціна вказана лише за сам апарат.  У зв'язку з великим вибором комплектуючих різних виробників і цінових категорій  ми  надаємо клієнтові самому зробити вибір, який підійде йому і за ціною і за якістю.   ... Показати все

Опис

Увага!  Ціна вказана лише за сам апарат. 

У зв'язку з великим вибором комплектуючих різних виробників і цінових категорій  ми  надаємо клієнтові самому зробити вибір, який підійде йому і за ціною і за якістю.                       

Опис зварювального напівавтомата – «Phantom 350» 

Найбільш досконала і інноваційна модель нашого виробництва з синергетичним режимом управління, електронними датчиками температури, інтелектуальним управлінням роботою вентиляторів охолоджування. 

Додаткові можливості пристрою :« Hot Start », «Аnti-stick»,"auto Cooler off" 

Зварювальний напівавтоматом «PhanТom 350» є універсальне синергетичне джерело зварювального струму для виконання  наступних завдань:

Режим 1

Режим MIG-MAG, режім роботи "напівавтоматична зварка", -в даному режимі апарат може варити дротом діаметром 0,6  0,8 і 1,0 мм. Вам достатньо всього раз відрегулювати струм і швидкість подачі в будь-якому діапазоні зварювальних струмів джерела,

-дальше регулювати лише струм,

-процессор автоматично підбере швидкість дроту у всьому діапазоні зварювальних струмів і для будь-якого діаметру дроту (дане регулювання називається синергетичним режимом)  .

Перемикачем А -у в даному випадку включаєтся/виключаєтся режим "Іскорка",

-коли на зварювальному дроті постійно присутній невеликий струм для пошуку контакту при зварці в затемнених місцях. Вбудована  функція автоматичного підстроювання швидкості забезпечує напівавтомату «PhanТom 350» стабільну дугу для будь-яких поєднань зварюваного металу і захисного газу.

Є режим захисту від перевищення струму, споживаного двигуном,

-для запобігання виходу апарату з ладу під час всіляких перешкод при протяганні дроту. 

Режим 2

Режим MМА,

режим зварювання будь-якими типами покритих електродів на постійному струмі. Постійно активована функція "Антістік", -антізаліпання електроду. Перемикачем А -у в даному режимі включаєтся/виключаєтся функція "АркФорс" 

Режим 3

Режим "Pulse", -специальний режим зварки алюмінію дротом типу Er4043, Er5356 пульсуючою дугою . В даному режимі забезпечується зварка і тонколистового і товстого матеріалів різних алюмінієвих складів з дуже високою якістю і регулюванням частоти пульсуючої дуги. Перемикачем А -у в даному випадку перемикається частота "Pulse" 100/150 Герц 

Режім 4

Режим "TIG Lift",  -режім зварки металів аргоннодуговим пальником в середовищі аргону,

-нержавіющих сталей, латуні, міді, чорних металів в будь-якому поєднанні з використанням присадочних прутків. Для даного режиму можливо придбати адаптований пальник нашого виробництва  із стандартними і популярними расхідниками Abitig-26,

-його Ви можете замовити через менеджерів нашої компанії. Перемикачем А -у в даному випадку включаєтся/виключаєтся режим "TIG Lift",

-режім оберігання пошкодження вольфрамового електроду при підпалі дуги,  -коли при підпалі незалежно від передвстановленого струму старт починається із струму 15 ампер, далі, після підпалу дуги, струм піднімається до значення передвстановленого регулятором струму. 

Режим 5

Режим "пуск-заряд" для автомобілів з АКБ напругою 12 Вольт . Потрібно відзначити, що заряд /пуск АКБ в даному випадку відбувається струмом в 25 Ампер фіксованої величини,

-ми спеціально обмежили можливість регулювання струму в даному режимі, із міркувань безпеки. Напруга холостого ходу при цьому -60 Вольт. У даному режимі акумулятор і електропроводка автомобіля мають бути в повністю справному стані, -для запобігання пошкодженню електронних систем автомобіля. Перед приєднанням клем до АКБ 12 Вольт має бути спочатку вибраний даний режим, після чого підключені клеми в строго певній полярності підключення  "+" і "-" 

Режим 6

Режим "пуск-заряд" для автомобілів з АКБ напругою 24 Вольт . Потрібно відзначити, що заряд /пуск АКБ в даному випадку відбувається струмом в 25 Ампер фіксованої величини, -ми спеціально, як і в режимі 12 Вольт обмежили можливість регулювання струму в даному режимі, -із міркувань безпеки. Напруга холостого ходу при цьому також 60 Вольт. У даному режимі акумулятор і електропроводка автомобіля мають бути в повністю справному стані, -для запобігання пошкодженню електронних систем автомобіля. Перед приєднанням клем до АКБ 24 Вольт має бути спочатку вибраний даний режим, після чого підключені клеми в строго певній полярності підключення  "+" і "-" 

Комплектація:  Упаковка;  Керівництво по експлуатації;  Блок інвертора;

Напруга мережі живлення (В): 380В +10% -30% 

Частота живлячої мережі (Гц): 50 Гц 

Рід зварювального струму: Постійний струм 

Регулювання струму: Плавне 

Регулювання напруги: Плавна 

Діапазон зварювального струму (А): 15-250 А 

Діапазон регулювання напруги в режимі MIG-MAG :  13-34 Вольт 

Напруга холостого ходу (В): 60 В 

Максимальний струм, споживаний з мережі (А): 32 А 

Потужність, споживана з мережі (кВт): 6,0 кВт 

Тривалість включення, ПВ(%): при 20°С, струмі 150 А - 100%  при 20°С, струмі 180 А - 60% 

Діаметр електроду: 2,0-5,0 мм 

Коефіцієнт потужності при максимальному струмі -0,95

Швидкість подачі дроту м/хв-2-18 

Діаметри дроту : Вуглецева сталь, CS — 0,6 – 1,0 мм

Неіржавіюча сталь, SS — 0,6 – 1,0 мм

Порошковий дріт, C — 0,8 і 0,9 мм

Алюмінієві сплави, Al — 0,8 і 1,0 мм

Cплави для дугового паяння, Cusi — 0,8–1,0 мм 

Охолоджування: Примусове повітря, з автоматичним відключенням вентиляторів. 

Розміри котушки для дроту, мм — 200, ширина 55

Потужність генератора (автоматичне регулювання напруги), що рекомендується, не менш-6,5 кВт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре