Аргонно-дугова зварка (TIG)

Grid View:
Під замовлення
Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат TIG THF 220S ACDC PULS MAGNUM (Польща)

29900 грн

Апарат MAGNUM THF 220S дозволяє якісно зварювати всі зварювані матеріали. Дуже високий ККД пристрою дозволяє використовувати його в широкому спектрі областей застосування і миттєво регулювати струм в залежності від змін параметрів під час зварювання. Пристрій проінформує вас, чи підходить обраний зварювальний струм для діаметра електрода, що викори..

Під замовлення
Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат TIG THF 238 AC/DC PRO-X MAGNUM (Польща)

35900 грн

Апарат THF238 PRO-X AC/DC від MAGNUM - це професійний легкий інверторний зварювальний апарат, призначений для високочастотного зварювання TIG (з безконтактним запалюванням зварювальної дуги) змінним струмом змінного струму та постійним струмом. THF 238 забезпечує відмінні характеристики при зварюванні алюмінію та його сплавів, вуглецевої сталі, низ..

Швидкий перегляд

Зварювальний апарат MEGATEC SMARTTIG 200KD

47000 грн

Зварювальний інвертор для роботи з ручного дугового та аргонодугового TIG зварювання. У зварювальному апараті передбачений імпульсний режим, який дозволить швидко виконувати лінійні шви, працювати з тонким листовим металом, а також у вертикальному режиміЗварювальні апарати MegaTec - відмінний вибір для всіх видів виробництв і будівництва. Завдяки в..

Швидкий перегляд

Зварювальний апарат MEGATEC STARTIG 205P

16590 грн

Зварювальний інвертор для роботи з ручного дугового та аргонодугового MMA / TIG зварювання. У зварювальному апараті передбачений імпульсний режим, який дозволить швидко виконувати лінійні шви, працювати з тонким листовим металом, а також у вертикальному режимі.Зварювальні апарати MegaTec - відмінний вибір для всіх видів виробництв і будівництва. За..

Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат з пульсом Magnum (Польща) THF230P AC/DC PULS

31750 грн

Апарат MAGNUM THF 230P AC/DC — професійний інверторний зварювальний апарат, призначений для ручного електричного зварювання TIG змінним і постійним струмом. Апарат також можна використовувати для зварювання стрижневим електродом електродами з плавким покриттям.Зварювальний апарат MAGNUM THF 230P живиться від однофазної мережі 230В, має високу 60% ш..

Під замовлення
Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат Magnum (Польща) THF 206 DC PULS

17500 грн

Апарат THF 206P від ​​MAGNUM - це легкий портативний інверторний зварювальний апарат, призначений для високочастотного зварювання TIG (з безконтактним запалюванням зварювальної дуги) постійним струмом. забезпечує чудову продуктивність при зварюванні вуглецевої сталі, низьколегованої сталі, високолегованої сталі, титану та інших зварювальних металів..

Під замовлення
Швидкий перегляд

Інвертор TIG PULS AC/DC MAGNUM THF 237 (Польща)

38500 грн

MAGNUM THF PULSE 237 AC / DC інвертор професійний зварювальний, призначений для ручного, електричного TIG зварювання. Пристроєм можна також зварювати, використовуючи метод MMA, використовуючи електрод з покриттям з розплавом. Вони призначені для всіх видів зварювальних робіт в слюсарних майстернях, ремонтних майстерень, промислових підприємст..

Швидкий перегляд

Інверторний півавтомат з пульсом Phantom 250

23990 грн

PHANTOM 250 - найбільш досконала та інноваційна модель нашого виробництва з синергетичним режимом управління, електронними датчиками температури, інтелектуальним управлінням роботою вентиляторів охолодження. Додаткові можливості пристрою: «Hot Start», «Аnti-Stick», "Auto Cooler Off"Зварювальний напівавтомат PHANТOM 250 являє собою універсальне..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)