Інверторний півавтомат з пульсом Phantom 250

Інверторний півавтомат з пульсом Phantom 250

19990 грн
Виробники Forsage
Модель: 14
Наявність: Є в наявності

Опис товару

PHANTOM 250 - найбільш досконала та інноваційна модель нашого виробництва з синергетичним режимом управління, електронними датчиками температ... Показати все

Опис

PHANTOM 250 - найбільш досконала та інноваційна модель нашого виробництва з синергетичним режимом управління, електронними датчиками температури, інтелектуальним управлінням роботою вентиляторів охолодження. Додаткові можливості пристрою: «Hot Start», «Аnti-Stick», "Auto Cooler Off"

Зварювальний напівавтомат PHANТOM 250 являє собою універсальне синергетичне джерело зварювального струму для виконання наступних завдань:

  • Режим MIG-MAG - режим роботи "напівавтоматичне зварювання". В даному режимі апарат може виконувати зварювання дротом діаметром 0,6 0,8 і 1,0 мм. Вам достатньо лише раз налаштувати струм і швидкість подачі в будь-якому діапазоні зварювальних струмів джерела, -далі регулювати лише струм, -процесор автоматично підбере швидкість дроту у всьому діапазоні зварювальних струмів і для будь-якого діаметру дроту (дане регулювання називається синергетичним режимом). Перемикачем А-В в даному випадку підлаштовується швидкість подачі дроту "А" - під дріт діаметром 0,8 мм; "В" - під дріт діаметром 1,0 мм. Вбудована функція автоматичного підстроювання швидкості забезпечує напівавтомату PHANТOM 250 стабільну дугу для будь-яких поєднань, що зварюється і захисного газу. Є режим захисту від перевищення струму, споживаного двигуном, -для запобігання виходу апарату з ладу під час всіляких перешкод при подачі дроту.
  • Режим MMA - режим зварювання будь-якими типами покритих електродів на постійному струмі. Постійно активована функція "Антістік" - антизалипання електрода. Перемикачем А-В в даному режимі включається / вимикається функція "АркФорс"
  • Режим PULSE - спеціальний режим зварювання алюмінію дротом типу ER4043, ER5356 пульсуючою дугою. В даному режимі забезпечується зварювання і тонколистового і товстого матеріалів різних алюмінієвих складів з дуже високою якістю і регулюванням частоти пульсуючого дуги. Перемикачем А-В в даному випадку перемикається частота "Pulse" 100/150 Герц.
  • Режим TIG LIFT - режим зварювання металів аргоннодуговим пальником в середовищі аргону: нержавіючих сталей, латуні, міді, чорних металів в будь-якому поєднанні з використанням присадних прутків. Для даного режиму можливо придбати адаптований пальник нашого виробництва зі стандартними і популярними комплектуючими WP-26. Її Ви можете замовити через менеджерів нашої компанії. Перемикачем А-В в даному випадку включається / вимикається режим "TIG Lift" - режим запобігання пошкодження вольфрамового електрода при підпал дуги: - коли при підпалі, незалежно від встановленого струму, старт починається з струму 15 ампер, далі, після підпалу дуги, ток піднімається до значення , встановленого регулятором струму.
  • Режим "Пуск-заряд" для автомобілів з АКБ напругою 12V. Потрібно відзначити, що заряд / пуск АКБ в даному випадку відбувається струмом в 25 Ампер фіксованої величини. Ми спеціально обмежили можливість регулювання струму в даному режимі, -з міркувань безпеки. Напруга холостого ходу при цьому -60 Вольт. В даному режимі акумулятор і електропроводка автомобіля повинні бути в повністю справному стані, -для попередження пошкодження електронних систем автомобіля. Перед приєднанням клем до АКБ 12 Вольт повинен бути спочатку обраний даний режим, після чого підключені клеми в строго визначеної полярності підключення "+" і "-"
  • Режим "Пуск-заряд" для автомобілів з АКБ напругою 24V. Потрібно відзначити, що заряд / пуск АКБ в даному випадку відбувається струмом в 25 Ампер фіксованої величини, -ми спеціально, як і в режимі 12 Вольт обмежили можливість регулювання струму в даному режимі, -з міркувань безпеки. Напруга холостого ходу при цьому також 60 Вольт. В даному режимі акумулятор і електропроводка автомобіля повинні бути в повністю справному стані, -для попередження пошкодження електронних систем автомобіля. Перед приєднанням клем до АКБ 24 Вольт повинен бути спочатку обраний даний режим, після чого підключені клеми в строго визначеної полярності підключення "+" і "-"

Комплектація:

  • Блок інвертора
  • Упаковка;
  • Інструкція з експлуатації;
Виробник  Forsage
Країна виробникУкраїна
Вага9 кг
Гарантійний термін  12 міс
Ємність котушки для зварювального дроту5 кг
Завантаження дротуБічна
Максимальна швидкість подачі дроту30 м/хв
Максимальна температура навколишнього середовища35 град.
Максимальний діаметр дроту1 мм
Максимальний зварювальний струм250 А
Механізм подачі дроту  Метал
Мінімальна температура навколишнього середовища-10 град.
Мінімальний діаметр дроту0.6 мм
Мінімальний зварювальний струм25 А
Напруга живильної мережі220 В
Номінальна споживана потужність6.9 кВт
Тривалість навантаження  60 %
Ступінь захисту IP21
Тип підключення рукаваЄвро роз'єм
Частота струму  50 Гц
ПЗУ12/24В

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре