Інвертори (MMA)

ручне дугове зварювання

Grid View:
Швидкий перегляд

Інвертор Forsasgik F200

5082 грн

Апарат дозволяє працювати з електродами діаметром 2-4мм різного типу, а так само електродами УОНІ, для постійного і змінного струму (полярність електроду вказана на упаковці). Спеціально розроблене джерело живлення забезпечить стабільну роботу при зниженій напрузі живлячої мережі до 130В. Схема апарату володіє різними допоміжними доповненнями, які ..

Швидкий перегляд

MEGATEC ECN 160EF зварювальний інвертор

2799 грн

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ інверторні ДЛЯ РІЧНИЙ ЗВАРЮВАННЯ ММАMMA - ручна дугова зварювання штучними (покритими) електродами.Інверторний зварювальний апарат MegaTec ECN 160EF призначений для роботи з покритими плавкими електродами марки АНО / УОНИ, а також спеціальними електродами для зварювання чавуну, алюмінію, нержавіючої сталі.Відмінний варіант для р..

Швидкий перегляд

MEGATEC STARARC 220LС інвертор зварювальний

4800 грн

Професійний IGBT зварювальний ММА / TIG інвертор STARARC 220LC з рідкокристалічним дисплеєм. Призначений для роботи покритими плавкими електродами всіх марок від 2.0 до 4.0 мм діаметром, а також аргонно-дугового зварювання Lift-TIG.Зручний варіант для монтажників, ремонтників для робіт на будівництві або на виробництві. Тривала робота на максимальн..

Швидкий перегляд

MEGATEC STARARC 251KW Інвертор зварювальний

8800 грн

Портативний зварювальний апарат з розширеною технологією IGBT, компенсація напруги, тепловий захист, плавне регулювання струму, гарячий старт, антіпріліпаніе.Зварювальні апарати MegaTec - відмінний вибір для всіх видів виробництв і будівництва. Завдяки вдосконаленій технології виробництва, апарати Megatec можуть похвалитися високою потужністю і про..

Швидкий перегляд

MEGATEC STARARC 400 Інвертор зварювальний

15100 грн

MegaTec STARARC 400C професійний апарат, використовується в промислових цілях з підключенням до мережі 380V. Лицьова панель має три регулювання: регулятор струму, стабілізація дуги, напруга дуги.Цифровий дисплей. Вентилятор подвійного охолодження і стабілізатор напруги.Нове покоління транзисторів IGBT. Завдяки 3-х платній системі і чіпів нового пок..

2-3 Days
Швидкий перегляд

Інвертор MAGNUM SNAKE 219 Puls IGBT

5600 грн

Прилад SNAKE 219 Puls IGBT - це зварювальний апарат, призначений для ручного, електричного зварювання сталі та інших зварюваних металів методом ММА.Для досягнення найкращої продуктивності та надійності прилад виготовляється у відповідності до найвибагливіших стандартів, що забезпечує відмінні зварювальні параметри. Вона має вбудовану систему, що за..

Швидкий перегляд

Інвертор ММА 160А ФОРСАЖ

4100 грн

160 ампер, "Аrc-force", "Anti-stick","hot Start". Захист від перегріву силової електроніки. Обмотка трансформатора з чотирма перемежіннями. Конденсатори "Kendeil", силові транзистори "Infineon". Завдяки високому ККД може працювати з електричною мережею, не призначеною для великого навантаження (житлові будинки, квартири, гаражі і так далі). Діапа..

Швидкий перегляд

Інвертор ММА 180А ФОРСАЖ

4500 грн

180А, "Аrc-force", "Anti-stick","hot Start". Захист від перегріву силової електроніки. Обмотка трансформатора з чотирма перемежіннями. Конденсатори "Kendeil", силові транзистори "Infineon". Завдяки високому ККД може працювати з електричною мережею, не призначеною для великого навантаження (житлові будинки, квартири, гаражі і так далі). Діапазон з..

Швидкий перегляд

Інвертор Forsage F 250

7790 грн

Апарат дозволяє працювати з електродами ø2-5мм різного типу, а так само електродами УОНИ, для постійного і змінного струму(полярність електроду вказана на упаковці). Спеціально розроблене джерело живлення забезпечить стабільну роботу при зниженій напрузі живлячої мережі до 140В. Схема апарату має різні допоміжні доповнення, які роблять цю модель ос..

Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Out Of Stock
Швидкий перегляд

MegaTec STARARC 220C Інвертор зварювальний

3500 грн

Технічні характеристикиНапруга живлення: 220VЧастота: 50/60 НzДіапазон струму: 20-180 Атривалість включенняпри 40 ⁰С: 60%Для електродів 1.6-5.0ммКомплектація:1) 300A Клема заземлення1.2M кабель (25мм2) - 1шт;2) 200A електроди-тримач з 1.8Mкабелем (25mm2) - 1шт;3) 1.5M кабель живлення (3G1.5мм2) - 1шт4) Евроразьем 10-25 - 2шт5) Зварювальна маска і с..

Швидкий перегляд

Інвертор Forsage Pro-line180 Digital

12000 грн

Інвертор побудований на базі потужних транзисторів і сучасної технології управління IGBT ними. Вживання передових інверторних технологій дозволяє зменшити вагу і габарити устаткування, збільшити ККД до 90% і забезпечити можливість виробляти зварювальні роботи без вимушених перерв для охолоджування інвертора. Вживання принципу широко-імпульсної моду..

Швидкий перегляд

Інвертор Forsage 250 ММA Twin (Україна)

11434 грн

На Ваше прохання струм даного апарату легко можна "розганяти" до 350 Ампер, -но розеток з напругою 220 Вольт, здатних витримати настільки значний струм, просто не існує. Виняток становлять генератори або підстанції, що знаходяться від вас не більше одного-двох десятків метрів . Настільки високі параметри експлуатації апарат має завдяки схема-тандем..

2-3 Days
Швидкий перегляд

Інвертор MAGNUM SNAKE 200I NEW DESIGN

3200 грн

Прилад SNAKE 200I - це зварювальний апарат, призначений для ручного, електричного зварювання сталі та інших зварюваних металів методом ММА.Для досягнення найкращої продуктивності та надійності прилад виготовляється у відповідності до найвибагливіших стандартів, що забезпечує відмінні зварювальні параметри. Вона має вбудовану систему, що захищає від..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)