Зварювання алюмінію та нержавійки (АС/DС)

Grid View:
Швидкий перегляд

Апарат аргонно-дугового зварювання Jasic TIG-200P AC/DC (E101)

23900 грн

Зварювальний інвертор для TIG і MMA зварювання Максимальний робочий струм: 200 А Робоча напруга: 220В (1 фаза) Діаметр вольфрамових електродів: 1.6 - 5.0 ммJasic TIG-200P AC / DC (E101) відноситься до апаратів інверторного типу і призначений для проведення робіт по аргонно-дугового (TIG) і ручного дугового (MMA) зварювання на постійному (D..

Під замовлення
Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат TIG THF 220S ACDC PULS MAGNUM (Польща)

22900 грн

Апарат MAGNUM THF 220S дозволяє якісно зварювати всі зварювані матеріали. Дуже високий ККД пристрою дозволяє використовувати його в широкому спектрі областей застосування і миттєво регулювати струм в залежності від змін параметрів під час зварювання. Пристрій проінформує вас, чи підходить обраний зварювальний струм для діаметра електрода, що викори..

Під замовлення
Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат TIG THF 238 AC/DC PRO MAGNUM (Польща)

29490 грн

THF 238 у версії PROFESIONAL є найсучаснішим апаратом TIG AC / DC фірми MAGNUM. Пристрій з дуже маленькими розмірами забезпечує потужний струм і дозволяє зварювати матеріали товщиною до 10 мм. Пристрій дозволяє зварювати з максимальним струмом 200А при 60% ККД, не боячись вимкнення або перегріву.Модель серії 238 PRO адаптована для підключ..

Швидкий перегляд

Зварювальний апарат MEGATEC SMARTTIG 200KD

29000 грн

Зварювальний інвертор для роботи з ручного дугового та аргонодугового TIG зварювання. У зварювальному апараті передбачений імпульсний режим, який дозволить швидко виконувати лінійні шви, працювати з тонким листовим металом, а також у вертикальному режиміЗварювальні апарати MegaTec - відмінний вибір для всіх видів виробництв і будівництва. Завдяки в..

Pre-Order
Швидкий перегляд

Аргонно-дуговий апарат з пульсом Magnum (Польща) THF215 AC/DC Puls

23000 грн

Інвертор THF 215 AC / DC Puls заснований на найновіших та найсучасніших технологіях. Пристрій оснащений «м'якою» прозорою панеллю дозволяє встановити всі необхідні функції зварювання (струм пуску / кратер заповнення / зварювання / підставу, наростання і спад струм, потік газу до і після зварювання, частот пульсу, балансу, гарячого старту і дуги си..

Під замовлення
Швидкий перегляд

Інвертор TIG PULS AC/DC MAGNUM THF 237 (Польща)

22790 грн

MAGNUM THF PULSE 237 AC / DC інвертор професійний зварювальний, призначений для ручного, електричного TIG зварювання. Пристроєм можна також зварювати, використовуючи метод MMA, використовуючи електрод з покриттям з розплавом. Вони призначені для всіх видів зварювальних робіт в слюсарних майстернях, ремонтних майстерень, промислових підприємст..

Під замовлення
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Апарат для аргонно-дугової зварки Forsage АС-200-380V

18900 грн

Установка для дугової зварки АС-200А-380 призначена для аргонодугової зварки неплавкому електродом (режим ТІГ) на змінному струмі виробів з алюмінію і його сплавів, а так само для ручної дугової зварки покритими електродами (режим ММА) на змінному струмі виробів з маловуглецевої і низьколегованої сталі.  Переваги: Безконтактний піджиг дуги в р..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)