Зварювання алюмінію та нержавійки (АС/DС)

Grid View:
Швидкий перегляд

Інвертор TIG AC/DC Puls MAGNUM (Польща) THF 220S

17500 грн

з дистаційним запалом дуги (осцилятор) 200А, ПВ 60%, пульс режим, постоянка/перемінка, різноманітні режими регулювання, гарантія 1 рік...

Швидкий перегляд

Інвертор постоянка/перемінка з пульсом Magnum (Польща) THF215 AC/DC Puls

22600 грн

Інвертор THF 215 AC / DC Puls заснований на найновіших та найсучасніших технологіях. Пристрій оснащений «м'якою» прозорою панеллю дозволяє встановити всі необхідні функції зварювання (струм пуску / кратер заповнення / зварювання / підставу, наростання і спад струм, потік газу до і після зварювання, частот пульсу, балансу, гарячого старту і дуги си..

Швидкий перегляд

Інвертор TIG PULS AC/DC MAGNUM THF 237 (Польща)

26000 грн

MAGNUM THF PULSE 237 AC / DC інвертор професійний зварювальний, призначений для ручного, електричного TIG зварювання. Пристроєм можна також зварювати, використовуючи метод MMA, використовуючи електрод з покриттям з розплавом. Вони призначені для всіх видів зварювальних робіт в слюсарних майстернях, ремонтних майстерень, промислових підприємст..

2-3 Days
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Апарат для аргонно-дугової зварки Forsage АС-200-380V

18900 грн

Установка для дугової зварки АС-200А-380 призначена для аргонодугової зварки неплавкому електродом (режим ТІГ) на змінному струмі виробів з алюмінію і його сплавів, а так само для ручної дугової зварки покритими електродами (режим ММА) на змінному струмі виробів з маловуглецевої і низьколегованої сталі.  Переваги: Безконтактний піджиг дуги в р..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)