Контактно-точкова зварка

Grid View:
Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб"-3кВТ 220В

8990 грн

Апарат точкової зварки "Краб-3кВт"  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 2 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 8мм включно. —Напруга мережі живлення 220 В (50Гц),(..

Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Під замовлення
Швидкий перегляд

Пристрій-регулятор контактної зварки РК-8-220

1397 грн

Пристрій-регулятор контактної зварки РКС-8-220 призначено для точного регулювання часу зварювального циклу в машинах контактної зварки. Пристрій здійснює комутацію безконтактним способом, тобто за допомогою напівпровідників- симісторів, що забезпечує великий ресурс даного приладу. У пристрої існує 2 режими роботи - ручний і автоматичний. У першому ..

Швидкий перегляд

Супер Краб Forsage 12кВТ 380В

39990 грн

Апарат контактно-точкової зварки " Супер-краб-12 кВт" 380 В  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 6 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 14 мм включно. —Напруга мер..

Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб"-5кВТ 220В

10990 грн

Апарат точкової зварки "Краб-5кВт"  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 3 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 10 мм включно. —Напруга мережі живлення 220 В (50Гц)..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)