Контактно-точкова зварка

Grid View:
Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб"-3кВТ 220В

4320 грн

Апарат точкової зварки "Краб-3кВт"  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 2 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 8мм включно. —Напруга мережі живлення 220 В (50Гц),(..

Швидкий перегляд
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Пристрій-регулятор контактної зварки РК-8-220

1397 грн

Пристрій-регулятор контактної зварки РКС-8-220 призначено для точного регулювання часу зварювального циклу в машинах контактної зварки. Пристрій здійснює комутацію безконтактним способом, тобто за допомогою напівпровідників- симісторів, що забезпечує великий ресурс даного приладу. У пристрої існує 2 режими роботи - ручний і автоматичний. У першому ..

Швидкий перегляд

Супер Краб Forsage 12кВТ 380В

15995 грн

Апарат контактно-точкової зварки " Супер-краб-12 кВт" 380 В  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 6 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 14 мм включно. —Напруга мер..

Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб"-5кВТ 220В

4480 грн

Апарат точкової зварки "Краб-5кВт"  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 3 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 10 мм включно. —Напруга мережі живлення 220 В (50Гц)..

Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб-5кВт" 380В

5800 грн

Апарат точкової зварки "Краб-5кВт"  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 3 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 10 мм включно. —Напруга мережі живлення 380В (50Гц),..

Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб"-8кВТ 220В

6990 грн

Апарат контактно-точкової зварки "Краб-8 кВт" 220 В  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 4 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 12 мм включно. —Напруга мережі живл..

Швидкий перегляд

Апарат контактно-точкової зварки "Краб-8 кВт" 380 В

7850 грн

Апарат контактно-точкової зварки "Краб-8 кВт" 380 В  Апарат контактної зварки «Краб» призначений для точкової контактної зварки змінним струмом маловуглецевих і низьколегованих сталей, також неіржавіючих сталей. Застосовується для зварки тонколистового (до 4 мм) металу, а також металевих прутків діаметром до 12 мм включно. —Напруга живлячої ме..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)