Пристрій-регулятор контактної зварки РК-8-220

Пристрій-регулятор контактної зварки РК-8-220

1397 грн
Виробники Forsage
Модель: 34
Наявність: Під замовлення

Опис товару

Пристрій-регулятор контактної зварки РКС-8-220 призначено для точного регулювання часу зварювального циклу в машинах контактної зварки. Пристрій здійснює комутацію безконтактним способом, тобто за допомогою напівпровідників- симісторів, що забезпе... Показати все

Опис

Пристрій-регулятор контактної зварки РКС-8-220 призначено для точного регулювання часу зварювального циклу в машинах контактної зварки. Пристрій здійснює комутацію безконтактним способом, тобто за допомогою напівпровідників- симісторів, що забезпечує великий ресурс даного приладу. У пристрої існує 2 режими роботи - ручний і автоматичний. У першому режимі управління зварювальним циклом виробляє сам оператор, тобто контактна машина запускатиметься під час натиснення на кнопку "старт" і відключатися під час відпуску даної кнопки. У другому режимі зварювальна машина працюватиме по-таймеру, - потрібно лише задати час роботи. Кожного разу при натисненні кнопки "старт" контактна машина запускатиметься, і автоматично відключатися згідно заздалегідь встановленому інтервалу часу, незалежно від тривалості натиснення кнопки "старт". В пристрої є роз'єм для підключення зовнішньої кнопки запуску, наприклад педалі. Пристрій має гальванічну розв'язку ланцюгів управління, тобто свій власний трансформатор живлення, що підвищує безпеку і надійність пристрою, і  відрізняє його від подібних пристроїв конкурентів. Корпус - цільнометалевий, з вентиляційними отворами охолоджування. РКС-8-220 застосовується як доповнення до апарату "Краб"-3кВт" (5 кВт), або для роботи у складі будь-якої іншої контактної зварювальної машини. Пристрій використовується для зварювання металевих прутків, дроту в широкому діапазоні діаметрів, тонколистового металу.

—Напруга мережі живлення 220 В (50Гц),(мережевий автомат не менше 25 А)

—Максимальная  потужність контактної машини, що підключається, - 10 кВт

—Масса 1.5 кг 

Пристрій-регулятор контактної зварки РКС-8-220, застосовується в серійному виробництві з метою здобуття однакових точок зварки або однакового тепловкладання в зварювані матеріали. Так, наприклад, з допомогою комбінації РКС-8-220 і пристроїв "Краб" можливе зварювання листового металу від 0.1 до 2 мм або дріт від 0.5 мм до 8 мм без підгорання і пригорання зварюваних поверхонь.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре