Інвертор MAGNUM SNAKE 200I NEW DESIGN

Інвертор MAGNUM SNAKE 200I NEW DESIGN

3200 грн
Виробники MAGNUM
Модель: 200
Наявність: 2-3 Days

Опис товару

Прилад SNAKE 200I - це зварювальний апарат, призначений для ручного, електричного зварювання сталі та інших зварюваних металів методом ММА.Для досягнення найкращої продуктивності та надійності прилад виготовляється у відповідності до найвиб... Показати все

Опис

Прилад SNAKE 200I - це зварювальний апарат, призначений для ручного, електричного зварювання сталі та інших зварюваних металів методом ММА.

Для досягнення найкращої продуктивності та надійності прилад виготовляється у відповідності до найвибагливіших стандартів, що забезпечує відмінні зварювальні параметри. Вона має вбудовану систему, що захищає від перегріву, перевантаження, нестабільності потужності, а також гарячий старт, анти-прилип. Завдяки цьому, запалювання дуги і наведення електродів надзвичайно легкі навіть для зварників без будь-якого досвіду.

Зварювальний апарат призначений для роботи в стаціонарних і польових умовах, виконуючи всі види ремонтних, будівельних і ін. Робіт, не призначений для безперервної роботи в промисловому режимі.

Серія MAGNUM SNAKE 200I заснована на 60% ефективності зварювання. Він має відмінну дугову характеристику для рутилових електродів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре