Аргонно-дуговий апарат TIG THF 238 AC/DC PRO MAGNUM (Польща)

Аргонно-дуговий апарат TIG THF 238 AC/DC PRO MAGNUM (Польща)

29490 грн
Виробники MAGNUM
Модель: 238PRO
Наявність: Під замовлення

Опис товару

THF 238 у версії PROFESIONAL є найсучаснішим апаратом TIG AC / DC фірми MAGNUM. При... Показати все

Опис

THF 238 у версії PROFESIONAL є найсучаснішим апаратом TIG AC / DC фірми MAGNUM. Пристрій з дуже маленькими розмірами забезпечує потужний струм і дозволяє зварювати матеріали товщиною до 10 мм. Пристрій дозволяє зварювати з максимальним струмом 200А при 60% ККД, не боячись вимкнення або перегріву.

Модель серії 238 PRO адаптована для підключення педалі / пульта дистанційного керування, забезпечує точкове зварювання та оснащена унікальною функцією BI-LEVEL. Зварювальник пропонує найвищі параметри, частоту імпульсів у діапазоні 0,5-999 Гц, діапазон струму від 5А та частоту змінного струму до 250 Гц.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

  • Зварювач TIG AC / DC MAGNUM THF 238 PRO
  • Зварювальний пальник TIG типу SR26 з управлінням у рукоятці - 4 м
  • Маса тримач - 3м
  • Електродний тримач - 3 м
  • Посібник користувача та гарантійний талон

+ ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ:
Витратні матеріали для пальника TIG (вилка, втулка, керамічна насадка, електрод)

ЗВАРЮВАННЯ АЛЮМІНІЮ
Зварювальник пропонує великі можливості, нечувані в цьому класі пристроїв. Він пропонує, серед іншого, вибір форми хвилі, завдяки якій можна зварювати будь-який алюмінієвий сплав. Модель 238 PRO є однією з найпопулярніших серед TIG постійного струму і змінного струму, і на практиці вона забезпечує найвищу якість зварювання. Він добре працює не тільки для більшої товщини матеріалу, але і для зварювання дуже тонких алюмінієвих елементів.

МАЛЕНЬКІ РОЗМІРИ І ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
238 Pro - це професійний зварювальний апарат, який відрізняється невеликими розмірами 480x250x145 мм. Неперевершений у своєму класі зварювальних апаратів, він також гарантує високу мобільність та можливість працювати навіть у важкодоступних місцях. Завдяки використанню перевірених технологічних рішень джерело отримує найвищі параметри та забезпечує стабільну та безперебійну роботу протягом тривалих циклів без ризику перегріву.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ MAGNUM THF 238 PRO:
IGBT - апарат використовує сучасні транзистори, рішення, яке забезпечує мінімальні електромагнітні перешкоди, низькі втрати потужності в базових системах, що дозволяє підвищити ефективність та надійність джерела живлення.

PULS - Імпульсне зварювання не тільки покращує якість зварювального шва, але також дозволяє зварювати в різних положеннях і зварювати дуже тонкі елементи. Зменшення лінійної енергії дуги, а отже, зменшення перегріву або вигорання зварюваних матеріалів.

2T / 4T - режими зварювання. 2T дозволяє зварювати, поки натиснута кнопка на ручці. 4T використовується для довгих зварних швів, починає зварювання при натисканні та відпусканні кнопки і закінчується при повторному натисканні кнопки на ручці.

ТОЧКОВИЙ - для рівних точкових швів з регульованим часом зварювання. В основному використовується для перекриття листового металу або для початкового з'єднання конструкцій.

ДИСТАНЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ - великою перевагою зварювального апарату є функція регулювання зварювального струму за допомогою пульта дистанційного керування. Він добре працює на роботах, де потрібна часта зміна інтенсивності струму, і покращує ефективність та якість зварювання. Зварювальник призначений для з'єднання обох педалей за допомогою дроту або бездротового та пульта дистанційного керування.

BI -LEVEL - дозволяє перемикатись між двома різними значеннями зварювального струму, не перериваючи роботу. Зміна здійснюється швидким натисканням кнопки на ручці. Корисно для безперервних зварних швів на матеріалах різної товщини, а також при необхідності збільшення або зміни зварювального струму без гасіння дуги. Функція, яка часто використовується при зварюванні алюмінію для кращого контролю температури матеріалу. Доступно для методів постійного та змінного струму TIG без імпульсу

ВЧ - прилад оснащений іонізатором, що дозволяє здійснювати безконтактний огляд зварювальної дуги з використанням високих частот. Завдяки цьому технологічному рішенню можна усунути забруднення зварного шва вольфрамом.

ЗМІНА ФОРМИ ХВИЛІ ЗМАННОГО СТРУМУ: для отримання ще кращих параметрів зварювання для певного матеріалу зварювальник пропонує вибір відповідної форми хвилі SQUARE прямокутної форми - рекомендується для зварювання алюмінію з магнієм SINUS синусоїдальна - рекомендується для зварювання чистого алюмінію 99,999%

НАДІЙНА РУЧКА З КЕРУВАННЯМ
Пристрій оснащений зварювальним пальником TIG довжиною 4 м SR 26 з високою пропускною здатністю по струму, завдяки чому він витримає навіть довгі цикли. Ручка також має пульт дистанційного керування в ручці, що однозначно полегшує роботу і є можливість зміни струму під час зварювання.

Ми додаємо витратні матеріали для ручки, завдяки чому ручка зкомплектована і готова до роботи. Крім того, усі запчастини для пальника є у наявності та їх можна придбати за привабливими цінами.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре