Напівавтомат MAGNUM MIG 221 DUAL PULS LCD (Польща)

Напівавтомат MAGNUM MIG 221 DUAL PULS LCD (Польща)

20850 грн
Виробники MAGNUM
Модель: 221DP
Наявність: Є в наявності

Опис товару

Інверторний зварювальний апарат Magnum 221 Dual Pulse Synergia-це вдосконалений висококласний напівавтомат, який пропонує повне синергетичне управ... Показати все

Опис

Інверторний зварювальний апарат Magnum 221 Dual Pulse Synergia-це вдосконалений висококласний напівавтомат, який пропонує повне синергетичне управління і, безпрецедентний у цьому ціновому класі, подвійний імпульс. У пристрої ми можемо використовувати синергетичні програми, завдяки яким можна буде автоматично вибирати параметри для зварювання вуглецевої сталі, нержавіючої сталі або алюмінію. Перевагою моделі 221 є дуже високий робочий цикл 60% при струмі 200А. Крім того, пристрій оснащений сучасним - дуже читабельним РК -дисплеєм.

КАНАЛИ ПАМ’ЯТІ

Апарат має вбудовану пам'ять налаштувань, тому ми можемо зберегти їх і повернутися до них у будь-який час. Це рішення корисне для людей, які мають повторювані цикли і не хочуть щоразу налаштовувати зварювальний апарат заново.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МІГОМАТ
Його використовуватимуть у слюсарних майстернях, ремонтних майстернях та при монтажних роботах. Модель 221 Dual Puls Synergy LCD дозволить з'єднати низьколеговані та нелеговані сталі, а також: магній, алюміній, нікель, мідь та їх сплави. Magnum MIG 221 DUAL PULS також можна використовувати для зварки тонких листів, особливо в автомобільній промисловості.

ПЕРЕВАГИ MAGNUM 221 LCD DUAL PULSE

IGBT - сучасні біполярні транзистори, що забезпечують мінімальні електромагнітні перешкоди та малі втрати потужності. Вони підвищують ефективність і збільшують надійність джерела живлення. Вони забезпечують високу частоту перемикання, забезпечуючи тим самим миттєве регулювання струму до змін параметрів під час зварювання.

2T / 4T - з двотактовим режимом процес зварювання починається після натискання кнопки запуску, а при відпусканні кнопки процес зварювання припиняється. Чотиритактовий режим особливо корисний у випадку довгих зварних швів, а також під час роботи, коли нам потрібно вільно маневрувати ручкою пальника, наприклад, при зварюванні труб. Після натискання та відпускання кнопки дуга запалюється, лише друге натискання та відпускання завершує процес.

ПОДВІЙНИЙ ІМПУЛЬС - забезпечує кращу передачу металлу в зварюваний матеріал, що значно покращує контроль за процесом зварювання та якість самого зварного шва. Він дозволяє працювати у всіх положеннях і особливо корисний для вимушених позицій. Забезпечує менший тепловий вплив і працює з більш тонкими матеріалами або матеріалами з підвищеною теплопровідністю, такими як алюмінієві сплави. Зменшує кількість бризок. Найдосконаліший метод зварювання, при якому імпульси струму виникають у двох діапазонах, завдяки чому ми отримуємо оптимальну естетику зварювальної поверхні, т. зв. ефект масштабу.

ПОВНА СИНЕРГІЯ - функція, яка полегшує вибір оптимальних параметрів у процесі зварювання. Використовуючи запрограмовані режими, джерело автоматично регулює швидкість дроту відповідно до зварювального струму. Це прискорює початок робіт, усуває ризик неправильних налаштувань, які негативно впливають на якість і зовнішній вигляд зварного шва. У моделях з повною синергією вибір налаштувань ґрунтується на ключових параметрах, таких як тип зварюваного матеріалу, діаметр використовуваного дроту, тип захисного газу та товщина зварюваного елемента.

ІНДУКЦІЯ - дозволяє оптимізувати процес зварювання залежно від товщини зварюваного елемента та умов зварювання. Зменшення індуктивності робить дугу більш стабільною та концентрованою, а отже, і більшим злиттям із матеріалом. Збільшення індуктивності, корисне при зварюванні тонких елементів, створює більш текучий басейн. Дуга стає м’якою, зменшується кількість бризок. Ця функція корисна для тонких елементів і в процесі зварювання пайкою, щоб уникнути пошкодження захисного шару цинку.

Пайка - це метод, який багато в чому нагадує зварювання MIG / MAG, але енергія, що подається в цьому випадку, значно менша. Зварювання пайкою використовується для з'єднання тонких листів із шаром цинку. Описаний метод - це процес склеювання, в якому розплавляється припій, а не матеріал, з яким ми працюємо. Друга частина назви, тобто MIG / MAG, походить від використання методу плавлення дроту в електричній дузі, оточеної захисним газом, а також підготовки кромки матеріалу так само, як і для традиційного зварювання . Однак метод зварювання пайкою використовується не тільки для склеювання оцинкованих листів, а й тонких листів з нержавіючої сталі та різних стиків, напр. кислотостійка сталь зі звичайною якісною сталлю або мідь зі сталлю.

SPOT SPOT - функція, корисна для з'єднання тонких листів, що накладаються один на одного, а також для початкового щеплення, наприклад перед стиковим зварюванням. Забезпечує короткий імпульс, завдяки чому також низька тепловіддача в зоні з'єднання. Напружені точки рівного положення та однакового розміру значно полегшують процес зварювання.

BURN BACK - функція вигорання дроту, запобігає розплавленню зварювального дроту до контактного наконечника. Регульований за часом, він дозволяє тимчасово викинути дріт після закінчення процесу зварювання.

PRE GAS - потік газу до запалювання дуги. Він захищає озеро від шкідливого впливу атмосферного повітря. Попередньо очищає зварюваний матеріал. Регулювання, виражене в секундах.

GAS POST - потік газу після зварювання. Він захищає озеро від шкідливого впливу атмосферного повітря. Відсутність додаткового газового екрану може призвести до окислення зварного шва. Регулювання, виражене в секундах.

ГАРЯЧИЙ СТАРТ "гарячий старт" - полягає у миттєвому збільшенні зварювального струму вище встановленого значення при ударі дуги. Це запобігає явищу «прилипання електрода» на початковій фазі зварювання, полегшуючи початок всього процесу. Рекомендується відключити цю функцію для тонких деталей.

VRD - Ця функція знижує напругу в режимі холостого ходу. Протягом мілісекунд після завершення зварювання напруга на паличному електроді вирівнюється до безпечного рівня. Правильна напруга відновлюється лише перед тим, як пройде дуга. Це мінімізує ризик ураження електричним струмом. В крайньому випадку, це ускладнює запалювання дуги.

TIG LIFT / TIG2Ti 4T - можливість зварювання методом TIG Lift за допомогою пальника з газовим клапаном у рукоятці. Дуга вражається розтиранням, подібним до запалювання ММА. TIG 2T і 4T - використовується, коли встановлено зовнішній і незалежний блок безконтактного запалювання ВЧ дуги, тобто іонізатор з вбудованим газовим клапаном.

НАЛАШТУВАННЯ ПАМ'ЯТІ - функція, яка дозволяє зберігати певні налаштування пристрою. Корисно в повторюваних матеріалах, коли ви хочете швидко повернутися до встановлених параметрів.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

  • Напівавтомат MAGNUM MIG 221 LCD DUAL PULS SYNERGIA
  • Зварювальний пальник MB 24 / 3м
  • Тримач електрода 3м
  • Кабель заземлення 3м
  • Тефлоновий канал - встановлений у пальник
  • Ролики для подачі дроту 3 шт 0,8 / 1,0
  • Сопло MB 24 1 шт
  • Контактні накінечники 4 шт.
  • Посібник користувача польською мовою


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре