Напівавтомат MAGNUM MIG 280 DUAL PULS (Польща)

Напівавтомат MAGNUM MIG 280 DUAL PULS (Польща)

28290 грн
Виробники MAGNUM
Модель: 280
Наявність: 2-3 Days

Опис товару

Апарат MIG_280_DUAL-PULS_Synergy MAGNUM - це технологічно просунутий, професійний, синергетичний зварювальний напівавтомат з функцією «одинарний та подвійний імпульсний».Призначений для ручного, електричного зварювання низьковуглецевих ... Показати все

Опис

Апарат MIG_280_DUAL-PULS_Synergy MAGNUM - це технологічно просунутий, професійний, синергетичний зварювальний напівавтомат з функцією «одинарний та подвійний імпульсний».

Призначений для ручного, електричного зварювання низьковуглецевих і низьколегованих сталей, низько- та високолегованих сталей, алюмінію та його сплавів, міді та його сплавів, зварювання пайки тощо.

MIG_280_DUAL-PULS_Synergia призначений для всіх видів зварювальних робіт на заводах, промислових підприємствах, слюсарних майстернях, ремонтних майстернях тощо.

Пристрій призначений для професіоналів, які вимагають найвищих стандартів зварювального обладнання.

Джерело живлення було побудовано на IGBT-транзисторах, що забезпечує мінімальні електромагнітні перешкоди, низькі втрати потужності в основних схемах, що дозволяє підвищити ефективність та надійність джерела живлення. Дуже висока ефективність, що призводить безпосередньо до зниження енергоспоживання, і висока частота комутації, забезпечують миттєву адаптацію струму до змін параметрів під час зварювання.

Пристрій MIG_280_DUAL-PULS_Synergia має функцію синергічного зварювання з одно- та подвійним імпульсом, завдяки чому можна отримати зварювання найвищої якості при зварюванні всіх зварюваних матеріалів, особливо з нержавіючої сталі та алюмінію.

Крім того, функція ATC доступна для тонких елементів з алюмінієвих сплавів - вдосконалена функція термічного управління.

Функція ATC стабілізує електричну дугу і зменшує пік зварювального струму, зменшуючи кількість теплоти, що передається матеріалу. Як результат, це значно спрощує зварювання тонких алюмінієвих елементів і призводить до менших деформацій матеріалу, менше перегріву та вузької зони впливу тепла.

Напруга живлення 400 В / 50 Гц

Зварювальний струм 30-280А

Ефективність 60%

ДВОЙНИЙ ІМПУЛЯЦІЙ ТАК

MMA функція ТАК

Імпульсна функція ТАК

СИНЕРГІЯ ТАК функція

ГОРЯЧА СТАРТ функція ТАК

Функція ARC FORCE ТАК

ANTI STICK  функція Так

Функція 2T / 4T ТАК

Точкове зварювання ТАК

Захист корпусу IP21S

Захист живлення 25А

охолоджуючий вентилятор

Напруга на холостому ходу 75В

Контроль індуктивності Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре